B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne


„Moda” na szkolenia, spotkania biznesowe opanowała cały kraj. Od Pomorza do Tatr. Nie zaskakuje zatem fakt, iż sale konferencyjne w województwie świętokrzyskim wzbudzają tak duże zainteresowanie zarówno wśród właścicieli przedsiębiorstw jak i przedstawicieli branży eventowej. Podobnie zresztą dzieje się również w przypadku innych regionów Polski.

 

Organizacja różnego rodzaju kursów czy zebrań niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści. Pozwala na wymianę informacji, zawarcie nowych biznesowych znajomości, rozwijanie kompetencji pracowników, rozszerzenie prowadzonej działalności, etc. A po przysłowiowej burzy mózgów zawsze można odetchnąć i naładować akumulatory na przykład w saunie czy jacuzzi albo podczas gry w kręgle.  Nie zastanawiaj się dłużej! Wejdź na stronę: confero.pl i dowiedz się więcej! Nie pożałujesz!

Opublikowano: 2018-02-05

B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Sianowska 37/2 60-431 Poznań +48 61 663-86-88

Facebook Twitter

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Ten serwis to świetne miejsce na znalezienie odpowiedniego miejsca na konferencję. Dodam jeszcze to, że wyszukiwarka działa tam bardzo intuicyjnie, co pozwala łatwo odnaleźć interesujący nas obiekt. :)

  • Użytkownik searome dodał komentarz 2019-06-07 12:33:12
  • Ocena 3

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

DokumentacjePodatkowe.pl

ul. Wojskowa 4 — Poznań

https://dokumentacjepodatkowe.pl/


MrGadget24

ul. Fabryczna 9B — Chodzież

https://e-mbj.com/


Kaskada Hotel&Restauracja

ul. Międzyzdrojska 37 — Poznań

http://kaskada-hotel.pl/