CLEANING COMPANY

Parownica do czyszczenia tapicerki

Parownica do czyszczenia tapicerki


Tapicerka samochodowa, na której siedziały dzieci, pozostawia wiele do życzenia. W przypadku przyklejonej gumy doprowadzenie jej do normalnego stanu może być prawdziwym wyzwaniem. Z takimi problemami świetnie jednak sobie radzi parownica do czyszczenia tapicerki. To urządzenie, które usunie zarówno brud, jak i tłuszcz, a także ślady długopisów i gumy do żucia. Różne parownice do tapicerki można znaleźć na parownice.info, gdzie można dowiedzieć się więcej o aktualnej ofercie jednej z firm działających na terenie Polski.

Firma oferuje również parownice do dywanów, wykładzin, ścian i  podłóg. Oferowane urządzenia są wydajne i pozwalają osiągać stosunkowo szybkie rezultaty. Ich niewątpliwą zaletą jest również to, że można z nich korzystać nawet w okresie zimowym. Cleaning Company to firma, która zajmuje się również naprawianiem zepsutych parownic.

Opublikowano: 2018-02-28

CLEANING COMPANY

Poprzeczna 76 51-167 Wrocław 71 79 360 51

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • te parownice naprawdę zdają egzamin, w szybki i prosty sposób można przywrócić wygląd tapicerce jak sprzed lat, jak jeszcze pachniała nowością w salonie.

  • Użytkownik Oskar Krajewski dodał komentarz 2018-03-28 12:05:55
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

SuperAutoMarket

ul. Trzebnicka 31 — Wrocław

https://superautomarket.pl/


MEGABLACH

ul. Nyska 59-61 — Wrocław

https://megablach.pl/


Przygody na obcasach

ul. Mosvangen 0 — Stavanger

https://przygodynaobcasach.pl