Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Maszyny rozlewnicze

Maszyny rozlewnicze


Dobrze zaprojektowana i zbudowana maszyna rozlewająca produkty powinna być nie tylko niezawodna oraz wytrzymała. Ważna jest również wysoka precyzja jej pracy, a do tego duże możliwości konfiguracji pod własne, konkretne potrzeby. W ofercie przygotowanej przez producenta Pablo, w której znaleźć można między innymi maszyny rozlewnicze, dostępne są wyłącznie takie rozwiązania dla przemysłu, które na pewno zawsze usprawnią pracę.

Skonfigurowana pod konkretne potrzeby maszyna z tej oferty maszynypablo.pl, dokładnie odmierzy ilość produktu, precyzyjnie umieści go w opakowaniu i przekaże do dalszego procesu pakowania. Wykonany na podstawie nowoczesnych technologii sprzęt jest niezawodny, dostępny w wielu różnych formach, a do tego tylko tutaj można go zamówić z pełną gwarancją producenta i w tak konkurencyjnej cenie.

Opublikowano: 2017-12-13

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Źródlana 27 26-065 Piekoszów +48 41 306 16 04

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Jakiś czas temu wpadłam na pomysł własnego biznesu. Miał on się opierać na produkcji napojów gazowanych i niegazowanych praktycznie każdego typu w butelkach niewymagających otwieraczy, takie kapsle typu twist to open. Jedyne czego mi brakowało to dobrej oferty na maszyny rozlewnicze. Fabryka Pablo sprawdziła się i dziś cieszę się z sukcesu.

  • Użytkownik Sara Kalinowska dodał komentarz 2018-04-18 10:08:59
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

KOMO SERVICE Sp. z o. o.

ul. Kolejowa 9A — Kunów

http://komoservice.pl/


SAT-LINK

ul. Ogrodowa 3 — Opatów

https://sat-link.pl/


Syjon. Zakład usług pogrzebowych

ul. 11 Listopada 45 — Staszów

http://www.zaklad-pogrzebowy-syjon.pl/