Galeria Ambra

Galeria Ambra | Bursztyn wisior

Galeria Ambra | Bursztyn wisior


Efektowna biżuteria to znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu i nadanie nawet zwyczajnej stylizacji niezwykłej wymowy. Warto jednak zachować w tym umiar i smak. By zwrócić na siebie uwagę, wcale nie trzeba stawiać na wielki błysk, zwłaszcza gdy nie jest to odpowiednie do okoliczności, a tym bardziej nie powinno się przesadzać z nadmiarem biżuterii. Znacznie gustowniej będzie postawić na jeden, ale za to bardzo wyrazisty element, na przykład duży wisior z bursztynem z Galerii Ambra.

Rozwiązanie to można polecić kobietom w każdym wieku, a także paniom preferującym różny styl. Bursztyny są tak naprawdę bardzo uniwersalnymi ozdobami, choć często uważa się, że najodpowiedniejsze są dla pań dojrzałych. W dodatku są bardzo różnorodne - w sklepie online można znaleźć ich różne kolory, kształty i wielkości.

Opublikowano: 2018-04-22

Galeria Ambra

Kościuszki 11c 76-032 Mielno +48 577 523 710

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Biżuteria z bursztynem, która dostępna jest na galeriaambra.pl, powinna sie spodobać każdemu. Powiem więcej - według mnie to miniaturowe dzieła sztuki, np. wisiory czy kolczyki - świetnie się je nosi na codzień, jak i na imprezy.

  • Użytkownik cowintuli dodał komentarz 2018-08-09 15:27:43
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

Kreator Finansów

ul. 26 kwietnia — Szczecin

http://www.kreatorfinansow.pl/


Wykładziny Biurowe

ul. Małkowskiego 30 — Szczecin

http://www.wykladziny-biuro.pl/


Kapitan Cook

ul. Rejtana 12A — Luboń

https://www.kapitan-cook.pl/