Mish Mash Hostel

Hostel w stolicy

Hostel w stolicy


Noclegi w Warszawie wcale nie muszą być drogie. Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie i dobrej lokalizacji, ale nie chcesz musieć przepłacać za nocleg w stolicy, to polecamy Ci Mish Mash Hostel. To doskonałe miejsce dla osób odwiedzających stolicę, które nie chcą wydawać fortuny na nocleg, ale zależy im jednocześnie na bardzo dobrej lokalizacji.
Zajrzyj na ich stronę internetową mishmashhostel.com i sprawdź ich ofertę. Obejrzyj zdjęcia hosteli i poszczególnych pokoi, i wybierz jeden dla siebie. Zdecyduj, czy wygodniej będzie Ci mieszkać przy samej starówce, czy niedaleko Dworca Centralnego i stacji metra. Zarezerwuj termin i miej nocleg w Warszawie z głowy. U nich znajdziesz niskie ceny i naprawdę wysoki standard oraz przede wszystkim świetną lokalizację, która ułatwi Ci poruszanie się po Warszawie oraz dotarcie wszędzie na czas.
Mish Mash Hostel to najlepsze miejsce, do którego powinieneś się zgłosić, jeśli interesuje Cię tani hostel w Warszawie. U nich możesz liczyć na profesjonalne usługi, niskie ceny i piękne pokoje jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe.

Opublikowano: 2017-12-31

Mish Mash Hostel

Nowogrodzka 42 00-695 Warszawa 512 951 446

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Mish Mash to faktycznie niedrogie noclegi w strategicznych punktach Warszawy. Polecam sprawdzić gdzie można ich znaleźć jeśli wybieramy się np. na weekend do Stolicy.

  • Użytkownik Gustaw Nowakowski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

ul. Irysowa 6 — Warszawa

http://www.sklepbhpippoz.pl


Be Safe S.C.

ul. RYDYGIERA 19 — Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

ul. Człuchowska 25 — Warszawa

http://www.wigra.com.pl/