Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Wełna stalowa

Wełna stalowa


Wełna stalowa posiada wiele zastosowań. To produkt, który przydaje się zarówno w warsztatach specjalistycznych, jak i w codziennym życiu firm i przedsiębiorstw z różnych branż, a nawet w gospodarstwach domowych. Wełna stalowa to specjalistyczny produkt służący do szlifowania i polerowania. Świetnie nadaje się również do czyszczenia, między innymi z grubych warstw brudu lub rdzy. 
Jeśli interesuje Cię wełna stalowa w dobrej cenie, to koniecznie zajrzyj na stronę meblopol24.pl i zapoznaj się z ich ofertą. U nich znajdziesz wełnę stalową o różnej grubości, przeznaczoną do różnych celów. Zapoznaj się z ich opisem i dowiedz się, jaki rodzaj wełny stalowej może przydać Ci się do polerowania przedmiotów miedzianych, a jaki do czyszczenia płytek ceramicznych i usuwania starej farby. 
Odwiedź sklep internetowy Meblopol i wybierz produkty wysokiej jakości w naprawdę dobrej cenie. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie tego, jaki produkt wybrać, możesz zgłosić się do wykwalifikowanej obsługi po pomoc.

Opublikowano: 2017-12-09

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Bogusławskiego 11 60-214 Poznań 61 652 51 35

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Jako fachowiec, który zajmuje się renowacją starych mebli, używam takiej wełny stalowej w swojej pracy. Oferta od Meblopol jest korzystna zwrówno pod względem ceny, jak i wysokiej jakości.

  • Użytkownik eresanto dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

DokumentacjePodatkowe.pl

ul. Wojskowa 4 — Poznań

https://dokumentacjepodatkowe.pl/


MrGadget24

ul. Fabryczna 9B — Chodzież

https://e-mbj.com/


MultiClean Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

ul. Polska 114 — Poznań

https://multiclean.pl/