TylkoKwiaty.pl

Kwiaciarnia TylkoKwiaty.pl

Kwiaciarnia TylkoKwiaty.pl


Nie trzeba już więcej przejmować się tym, że nie zdążyło się zakupić kwiatów dla kogoś bliskiego. Teraz można zdecydować się na to, by zamówić je przez internet, a one mogą nawet zostać dostarczone pod wskazany adres. Nie znasz jeszcze żadnej takiej kwiaciarni? To koniecznie zobacz, jak działa kwiaciarnia TylkoKwiaty.pl, w której możesz znaleźć wiele różnych bukietów. Dostępne są one zarówno w formie tradycyjnych bukietów, jak i świetnie prezentujących się boxów.

Zajrzyj na stronę tylkokwiaty.pl i zobacz zdjęcia kwiatów, które możesz zamówić. Będziesz pod wrażeniem tego, jak piękne kompozycje czekają na Ciebie w tej kwiaciarni, bo w żadnym innym miejscu nie zostanie przygotowany taki bukiet. Kwiaty zawsze są świeże i transportowane w taki sposób, aby dotarły do swojego odbiorcy w stanie idealnym. Dzięki temu jeszcze wiele dni będą mogły cieszyć swoim wyglądem.

Opublikowano: 2019-01-05

TylkoKwiaty.pl

Aleje Jerozolimskie 89 02-001 Warszawa +48 32 441 61 31

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


  • Dzięki kwiaciarni internetowej tylkokwiaty.pl udało mi się zrobić żonie prezent urodzinowy w postaci wielkiego kosza tulipanów, które zostały dostarczone dla niej do miejsca pracy.

  • Użytkownik Tymoteusz Konieczny dodał komentarz 2019-04-10 13:21:58
  • Ocena 4

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

ul. Irysowa 6 — Warszawa

http://www.sklepbhpippoz.pl


Be Safe S.C.

ul. RYDYGIERA 19 — Warszawa

http://www.besafe.net.pl/


Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

ul. Człuchowska 25 — Warszawa

http://www.wigra.com.pl/