Zakład Mięsny SILARES

Bader z kurczaka

Bader z kurczaka


Sukces (w dowolny typie działalności gospodarczej) wymaga po pierwsze umiejętnego zaplanowania swojego biznesu oraz dopasowania profilu produkcji do potencjalnego rynku zbytu. Podobnie ma się sprawa w branży spożywczej. Polska ma piękne tradycje w tym rodzaju produkcji. Na przykład nasze szynki są znane na całym świecie, jako jedne z lepszych, dostępnych gdziekolwiek – ich walory smakowe są pierwszorzędne.

Jedną z firm, która podtrzymuje doskonałą renomę polskich producentów żywności, jest na przykład Zakład Mięsny SILARES. Początkowo niewielka, rodzinna inicjatywa, przekształciła się z biegiem lat w lidera swojej branży. Jednym z produktów, oferowanych przez tego dostawcę, cieszących się większym zainteresowaniem klientów, jest znakomity jakościowo bader z kurczaka.

Warto stawiać na współpracę z profesjonalistami. Pełna oferta tego producenta obejmuje przede wszystkim najczęściej spotykane gatunki mięs, takie jak drób, wołowina i wieprzowina, lecz na specyficzne zamówienie Zakład przygotuje także dowolne, inne rodzaje – choćby baraninę.

Opublikowano: 2018-05-28

Zakład Mięsny SILARES

Łochów 28 97-226 Żelechlinek +48 44 712 27 01

Facebook Twitter Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w okolicy


Sprawdź naszych najnowszych partnerów biznesowych, dostępnych tylko w bazie www.radomski-ozpn.pl

Bazo

ul. Wrzeczko 138 — Łyszkowice

https://bazo.com.pl/


Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

ul. Czarnkowska 2 — Łódź

http://kwiatemmalowane.pl


ŁódźPodłogi.pl - Dąbex

ul. Wydawnicza 1 — Łódź

http://lodzpodlogi.pl/